XCI Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów

Wczoraj w Wałczu rozpoczęły się XCI Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w boksie.
Wśród rywalizujących ze sobą pięściarzy znalazło się trzech zawodnków Starej Szkoły Bosku:

1. Wiktor Szadkowski 81 kg
2. Damian Cieślik 81 kg
3. Adam Kulik +91 kg

Dwie walki naszych reprezentantów odbędą się we wtorek w sesji popołudniowej. O godzinie 16:00 do ringu wejdzie Wiktor Szadkowski, który rękawice skrzyżuje z Bartłomiejem Włodarczykiem z UKS „Włókiennik” Łódź. Praktycznie zaraz po nim Damian Cieślik zaboksuje z Piotrem Szczukowskim z KS „Sako” Gdańsk.
Jutro Adam Kulik zmierzy się z Tomaszem Bigusem z BKS „Concordia” Knurów. 

Razem z zawodnikami do Wałcza udali się trenerzy: Karolina Michalczuk i Tomasz Falczyński.


Trzymajcie kciuki za zawodników SSB! Informacje o wynikach będą podawane na naszym profilu FB

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.