Wiktor Szadkowski srebrnym medalistą XCI Mistrzostw Polski w boksie!

Bardzo dobrze na Mistrzostwach Polski w Wałczu zaprezentował się zawodnik Starej Szkoły Boksu - Wiktor Szadkowski. Nasz pięściarz przez eliminacje przeszedł jak burza i dopiero w finale uległ Danielowi Adamcowi z KKB Rushh Kielce. Wcześniej Wiktor pokonał Bartłomieja Włodarczyka z UKS Włókniarz Łódź oraz Piotra Szczukowskiego z KS Sako Gdańsk. Patrząc na wynik walki finałowej (5:0) można wywnioskować, że pojedynek z Danielem Adamcem był jednostronnym widowiskiem. Nic bardziej mylnego! Wiktor postawił poprzeczkę wysoko i zostawił na ringu dużo serca i końcowa punktacja była sporym zaskoczeniem...

Warto przypomnieć, że podczas październikowych Mistrzostw Polski U-23 Wiktor również wywalczył tytuł wicemistrzowski!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.