Sto lat Trenerze Władysławie!

Dziś w naszym klubie czerwona kartka w kalendarzu! Swoje 68. urodziny obchodzi nestor naszej trenerskiej kadry-Władysław Maciejewski. Z tej okazji cała społeczność Starej Szkoły Boksu składa panu Władysławowi najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, cierpliwości w stosunku do podopiecznych i spełnienia marzeń, nie tylko tych związanych z boksem! Każdy trenujący po zakończeniu dzisiejszych zajęć może liczyć na kawałek urodzinowego tortu i tradycyjnego cukierka. Nie można natomiast liczyć na taryfę ulgową... Trener rozpoczyna 68. rok życia z wysokiego C!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.