"Soczek" wygrywa w debiucie

Michał Soczyński - podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego w minioną sobotę udanie zadebiutował na zawodowym ringu. Podczas gali boksu zawodowego "Queensberry Polska: Bitwa o Gniew" jednogłośną decyzją sędziów pokonał Piotra Rzymana. Od pierwszej minuty Michał przeszedł do ofensywy i ciosami z lewej ręki atakował swojego rywala. Kilka solidnie wyprowadzonych kombinacji spowodowało, że twarz rywala zalała się krwią. Rzyman próbował się odgryzać, jednak dobrze dysponowany tego dnia "Soczek" nie pozwolił mu na zbyt wiele. Po końcowym gongu Rzyman uniósł ręce w geście zwycięstwa, jednak prawdopodobnie była to radość z tego, że dotrwał w ringu do końca walki. Sędziowie nie mieli żadnej wątpliwości, że to debiutujący w zawodowym ringu Soczyński był zdecydowanie lepszym pięściarzem. Michałowi gratulujemy udanego rozpoczęcia przygody z boksem zawodowym i trzymamy kciuki za kolejne walki!

 

Wywiad z Michałem tuż po zakończeniu walki

1 min 33 sek

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.