Kolejny udany wyjazd Karoliny Michalczuk

Sukcesem zakończył się kolejny wyjazd trenerki Starej Szkoły Boksu Karoliny Michalczuk - tym razem z Młodzieżowych Mistrzostw Europy (ME U22), które odbywały się we włoskim Rosetto degli Abruzzi udało się przywieźć 3 medale:

1. medal złoty - Martyna Jancelewicz 81 kg  (SSW Taurus Goleniów)

2. medal brązowy - Agata Kaczmarska 75 kg (BKS Radomiak)

3. medal brązowy - Oliwia Toborek +81 kg (Żoliborska Szkoła Boksu)

Gratulujemy wszystkim paniom!!!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.