Kolejne zawodniczki z kwalifikacjami olimpijskimi!

Doskonałe wieści z napłynęły z Lozanny, siedziby Międzynarodowego Stowarzyszenia Boksu!
Władze AIBA zaktualizowały międzynarodowe rankingi pięściarek i pięściarzy, na podstawie których przydzielono kolejne miejsca na XXXII Igrzyska Olimpijskie w Tokio.                        Dzięki udanym występom na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy wysokie miejsca w zestawieniu uzyskały podopieczne Karoliny Michalczuk: Karolina Koszewska (69 kg) oraz Elżbieta Wójcik (75 kg), co oznacza, że obie zawodniczki będą reprezentować Polskę w Tokio.

Naszej trenerce i jej podopiecznym serdecznie gratulujemy i ściskamy kciuki za udane występy w olimpijskich zmaganiach!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.