Karolina Michalczuk w Tokio

Już w piątek rozpoczynają się Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Reprezentantki Polski pod wodzą naszej klubowej trenerki Karoliny Michalczuk rywalizować będą w Kokugikan Arena. Zawody rozpoczynają się 24 lipca i potrwają do 8 sierpnia.

W najbliższą sobotę boksować będą panie z kategorii wagowej 69 kg - Karolina Koszewska, a w niedzielę rywalizację rozpocznie kategoria 51 kg (Sandra Drabik) oraz 75 kg (Ela Wójcik).

Trzymamy kciuki!!!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.