Karol Poleszak Młodzieżowym Mistrzem Polski!!!

Wychowanek Starej Szkoły Boksu rewelacyjnie zaprezentował się na ringach w Wałczu w kategorii do 57 kg. Karol jak burza przebrnął przez eliminacje pokonując wyraźnie swoich rywali (Remigiusza Maciejewskiego i Roberta Zakharyana) otwierając tym samym drogę do finału. Sobotni wieczór należał do popularnego Gołąbka, który w decydującym starciu zdecydowanie pokonał 5:0 reprezentanta BKS Radomiaka Radom – Dawida Szczepańskiego.
Fantastyczna postawa Karola nie jest dziełem przypadku. Nasz zawodnik od dłuższego czasu skrupulatnie i z dużym zaangażowaniem przygotowywał się do startu w turnieju pod okiem trenera Władysława Maciejewskiego. W trakcie mistrzostw natomiast sumiennie trzymał się taktyki nakreślonej przez stojącą w narożniku trenerkę Karolinę Michalczuk.

Karolowi gratulujemy tytułu i liczymy, że będzie on impulsem do kolejnych sukcesów!

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.