Kajetan Kalinowski w finale Turnieju Wagi Junior Ciężkiej Rocky Boxing Night!

Rewelacyjnie zaprezentował się wychowanek Starej Szkoły Boksu w półfinałowym starciu z Igorem Jakubowskim. Mimo iż zdecydowanym faworytem był mający większe doświadczenie na ringach amatorskich Jakubowski to jednak podopieczny Władysława Maciejewskiego zdecydowanie lepiej rozpoczął walkę.  Od samego początku Kajetan Kalinowski ruszył agresywnie do przodu spychając przeciwnika do narożnika i trafiając go raz za razem. Po jednym z takich ciosów Jakubowski padł na deski. Po wznowieniu walki „Kajtek” ponownie ruszył do przodu, jednak przeciwnik zastopował go prawym podbródkowym i tym razem to zawodnik Starej Szkoły Boksu był liczony. Nie wytrąciło to naszego zawodnika z rytmu, który ponownie ruszył na oponenta zasypując go gradem mocnych ciosów odbierając rywalowi ochotę do dalszej walki. Widząc, że Jakubowski jest na skraju ciężkiego nokautu sędzia postanowił zakończyć pojedynek! Tym samym „Kajtek” melduje się w finale turnieju, gdzie zmierzy się z innym lubelskim pięściarzem – Rafałem Rzeźnikiem!

Poniżej skrót z wczorajszej walki oraz dzisiejszy artykuł z portalu www.wp.pl

 

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-10-02/igor-jakubowski-znokautowany-w-pierwszej-rundzie-przez-kajetana-kalinowskiego/

 

https://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodowy/963444/sensacja-faworyt-znokautowany-na-gali-w-koscierzynie

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.