Dominacja zawodników Starej Szkoły Boksu

Podopieczni trenera Władysława Maciejewskiego zdominowali ostatnią galę boksu zawodowego w Radomsku. Podczas Tymex Boxing Night 22 na siedem pojedynków, aż w trzech walkach można było zobaczyć reprezentantów Starej Szkoły Boksu. I tak:  Damian Cieślik pokonał w swoim debiucie Bartłomieja Włodarczyka, Kamil Wieczorek również w swojej pierwszej zawodowej walce musiał uznać wyższość Aleksandra Jasiewicza, a Michał Soczyński wyraźnie pokonał Adriana Valentina ze Słowacji - zadając mu pierwszą porażkę w karierze.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.